Free Web Hosting Provider - Web Hosting - E-commerce - High Speed Internet - Free Web Page
Search the Web

SİLİFKE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

     

 

ANA SAYFA
MEM                
OKULLAR
SİLİFKE
LİNKLER
HAZIRLAYANLAR

e-posta adresimiz

silifkemem@hotmail.com

 

ŞEHİT YARBAY İLHAN AKGÜN İLKÖĞRETİM OKULU

Sıra No Branş kodu Branş Adı Norm kadro sayısı Mebsis No Adı Soyadı Düşünceler
  2403 Sınıf öğretmeni     Mehmet GANİ Okul müdürü
1 1195 Ana sınıfı 1 1885501 Beyhan TAŞÇI  
2 2403 Sınıf öğretmeni 10 6305675 Hamide Gönül DOĞAN  
3 2403 Sınıf öğretmeni 10 5812809 Mikail KOÇ  
4 2403 Sınıf öğretmeni 10 5892243 Cengiz GÜLÜMSER  
5 2403 Sınıf öğretmeni 10 5266872 Emine UĞUZ  
6 2403 Sınıf öğretmeni 10 3052229 Zeki GÖNCÜOĞLU  
7 2403 Sınıf öğretmeni 10 7657181 Yavuz Selim GÖRMÜŞOĞLU  
8 2403 Sınıf öğretmeni 10 6296329 Seyfi UYSAL  
9 2403 Sınıf öğretmeni 10 6304541 Suzan İLDENİZ  
10 2403 Sınıf öğretmeni 10 6296643 Abdurrahman KÖSRETAŞ  
11 2403 Sınıf öğretmeni 10 7299101 Sadullah HANİFEGİL  
12 2403 Sınıf öğretmeni     Alibaba GEZERAVCI Müdür yardımcısı
13 1715 Matematik 1 903255 Mehmet GÜNAY  
14 2510 Sosyal Bilgiler 1 903845 Mustafa GÖKTAŞ  
15 9991 Türkçe 2 1743371 Mehmet BAYDAR  
16 9991 Türkçe 2 3193514 Emin ATEŞ  
17 1386 Fen Bilgisi 1 878222 Yusuf KILIÇ  
18 1925 Resim-iş 1 1661052 Ayşeli BAYTAROĞLU  
19 1588 İş Eğitim 1 1522294 Yücel ÜNAL  
20  1230 Din K. ve A. B. 1 9853785 Mustafa ŞAFAK  
21  1524 İngilizce 2 4720123 Osman ULU  
22  1577 İş Eğitimi (Ticaret) 1 3259198 Nurgül ŞİMŞEK Başka okulda görevli
23  1543 İş Eğitimi (ev ek.)   3729305 Sevgi YILDIRIM
24  2265 Beden Eğitimi   9637973 F. Berrin KAPLAN Başka okulda görevli
 

Diğer ilköğretim okullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Merkez

Atatürk İ.Ö.O.   A. N. Hancıoğlu İ.Ö.O.   Göksu İ.Ö.O.   Ş. Y. İ. Akgün İ.Ö.O.   G. Mustafa Kemal İ.Ö.O.   Sarıcalar İ.Ö.O.

Ş. R. Köse İ.Ö.O.   Cengiz Topel İ.Ö.O.   Gazipaşa İ.Ö.O.   Sayağzı İ.Ö.O.   Cumhuriyet İ.Ö.O.   Hasan Pakerİ.Ö.O   Esentepe 75. yıl İ.Ö.O.

.............................................................................................................................................................................................................................

Belde

Atayurt İ.Ö.O   R. Bozbey İ.Ö.O   Narlıkuyu İ.Ö.O   Taşucu İ.Ö.O   E. D. Kaya İ.Ö.O   Yeşilovacık İ.Ö.O   Seka İ.Ö.O

Uzuncaburç İ.Ö.O   Susanoğlu İ.Ö.O   Arkarası İ.Ö.O    Altınkum İ.Ö.O   Akdere Ş. H. Sütmen İ.Ö.O

..............................................................................................................................................................................................................................

Köy

Karadedeli İ.Ö.O   Kurtuluş İ.Ö.O   Sarıaydın İ.Ö.O   İmamlı İ.Ö.O   Burunucu C. Kirişçi İ.Ö.O   Keben İ.Ö.O   Keşlitürkmenli İ.Ö.O

Ovacık İ.Ö.O   Canbazlı İ.Ö.O   Kırobası İ.Ö.O   Bolacalıkoyuncu İ.Ö.O   Işıklı İ.Ö.O   Işıklı Kargı İ.Ö.O   Kabasakallı İ.Ö.O   Kıca İ.Ö.O

Nuru İ.Ö.O   Sökün İ.Ö.O   Sömek İ.Ö.O   Tosmurlu İ.Ö.O   Ulugöz İ.Ö.O   Çatak İ.Ö.O   Senir İ.Ö.O   Çatalin İ.Ö.O